Publication: IBL
IBL
Posiedzenie KZ 06-10-2006

06
Oct
2006

 

Przewodnicząca przekazała informacje z wrześniowego spotkania kierownictwa Instytutu. Przedstawiono na nim zbilansowanie czasu pracy na 2006 rok wg zakładów. Dodatnio bilansują się zakłady: Siedliskoznawstwa, Urządzania i Monitoringu Lasu oraz Samodzielna Pracownia Ochrony Przeciwpożarowej Lasu. Poinformowano, że Instytut w ramach parametryzacji otrzymał III kategorię, co oznacza w praktyce brak finansowania z budżetu państwa. Kierownictwo utrzymuje, iż zaszła pomyłka i w związku z tym skierowane zostanie pismo z prośbą ponowne rozpatrzenie wniosku. Następnie poruszono sprawę przeprowadzki do Sękocina. Zakończono wszystkie procedury związane z odbiorem technicznym budynku, czekamy na zgodę na zasiedlenie. Pomieszczenia w budynku w Warszawie prawdopodobnie zostaną wynajęte. Na zapytanie o warunki dojazdu pracowników do pracy w Sękocinie otrzymano odpowiedź, iż zostanie on zapewniony. W razie potrzeby zostanie udostępniony drugi autobus.

Informacja o czterech dodatkach funkcyjnych
Przyznano jedną zapomogę.


Więcej Informacji

Obchody 90-lecia Instytutu Badawczego Leśnictwa

W dniach 10 i 11 grudnia 2020 r. odbyły się obchody jubileuszu 90-lecia powstania Instytutu Badawczego Leśnictwa....more »

Przedziwna Puszcza Białowieska

Tematem przewodnim filmu BULiGL pt. "Przedziwna Puszcza Białowieska" jest aktualna problematyka ochrony puszczy Białowieskiej w ujęciu historycznym oraz społecznym....more »

Wspomnienie o Doktorze Stanisławie Dunikowskim

Społeczność Instytutu Badawczego Leśnictwa ze smutkiem przyjęła wiadomość, że w dniu 28 września 2020 r. zmarł dr inż. Stanisław Dunikowski - wieloletni pracownik Zakładu Ekologii Lasu, Członek Honorowy Rady Naukowej IBL....more »

Seminarium naukowe pt. „Monitoring zanieczyszczeń powietrza w Puszczy Białowieskiej”

24 listopada 2020 r. odbyło się zdalne seminarium naukowe pt. „Monitoring zanieczyszczeń powietrza w Puszczy Białowieskiej” przygotowane przez dr hab. Rafała Palucha, prof. IBL oraz dr Izabelę Sondej....more »