IBL
Spotkanie Komitetu Sterującego Funduszu Powierniczego Europejskiego Instytutu Leśnego - EFI

12
Feb
2018

W dniach 6-7 lutego 2018 r. odbyło się w Instytucie Badawczym Leśnictwa spotkanie Komitetu Sterującego Funduszu Powierniczego Europejskiego Instytutu Leśnego (Steering Committee, EFI Multi-Donor Trust Fund for Policy Support).

Spotkanie odbyło się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym IBL

   W spotkaniu udział wzięli członkowie Komitetu Sterującego, przedstawiciele Europejskiego Instytutu Leśnego oraz zaproszeni obserwatorzy z wybranych krajów europejskich lub konkretnych instytucji, w tym kilku przedstawicieli z Polski. Drugiego dnia obrad uczestnicy spotkania spotkali się w Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa.

   W trakcie spotkania podsumowano ostatni rok działań, poruszano sprawy związane z bieżącym zarządzaniem funduszem  oraz określono najważniejsze obszary w ramach których uruchamiane będą projekty naukowe. Zaplanowano również program najważniejszych wydarzeń w bieżącym i kolejnych latach.

Uczestnicy spotkania

   Spotkanie zakończyło się konstruktywnym wnioskami i planami na przyszłość. Uczestnicy spotkania wyrazili podziękowania za jego organizację Ministerstwu Środowiska oraz Instytutowi Badawczego Leśnictwa za ciepłe przyjęcie i komfortowe warunki obrad.

 

Opracowanie: dr inż. Krzysztof Stereńczak

Zdjęcia: mgr Marta Siebyła

 

TAGS: ibl efi współpraca międzynarodowa


Więcej Informacji

Wystąpienie ekspertki IBL na Galaktyce Kobiet w CNK

17 września 2018 r. pod kopułą Planetarium w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się druga edycja Galaktyki Kobiet....more »

„Dzień dla Szkół” w Białowieży w ramach XXII Festiwalu Nauki 2018 po raz czwarty

W ramach XXII Festiwalu Nauki 2018 Instytut Badawczy Leśnictwa (IBL) wspólnie z Technikum Leśnym w Białowieży (TL), Białowieskim Parkiem Narodowym (BPN), Instytutem Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Zamiejscowym Wydziałem Leśnym Politechniki Białostockiej w Hajnówce (ZWLPB) zorganizował 10 września 2018 r. konkurs „Dzień dla Szkół” pod hasłem: „Puszcza Białowieska – dziedzictwo ludzkości”....more »

Wyróżnienie dla Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego IBL w Plebiscycie „Modernizacja Roku 2017”

24 sierpnia 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której ogłoszono wyniki i wręczono nagrody XXII edycji plebiscytu „Modernizacja Roku 2017”....more »

VI edycja (2018-2022) Niestacjonarnych Studiów Doktoranckich w IBL

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Instytutu nr 1 z dnia 24 kwietnia 2018 r. Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym ogłasza nabór na VI edycję 4-letnich (2018-2022) Niestacjonarnych Studiów Doktoranckich w zakresie leśnictwa...more »