Opracowanie: IBL
IBL
Aktualności

16
maj
2008

Krótkie informacje o bieżących sprawach:

Spotkanie Rady Pracowników z Dyrekcją Instytutu

W dniu 16 maja 2008 r. na prośbę Rady Pracowników odbyło się spotkanie z Dyrekcją IBL. Spotkanie miało na celu wymianę informacji pomiędzy Dyrekcją a pracownikami. Dyrekcja przedstawiła informacje odnośnie bieżącej sytuacji finansowej i planów inwestycyjnych Instytutu w Sękocinie.
Udzielono również wyczerpujących odpowiedzi na inne pytania także te zadawane przez pracowników w ostatniej ankiecie.  W najbliższych dniach zostanie rozesłana do pracowników wiadomość streszczająca uzyskane informacje. Osoby zainteresowane dokładniejszymi informacjami prosimy o bezpośredni kontakt z Radą Pracowników.


 

___________________________________________

Ankieta

Rada Pracowników i komisja zakładowa NSZZ Solidarność przy IBL zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety. Nasza ankieta ma na celu zapoznanie się z opiniami pracowników na temat funkcjonowania Instytutu, jest anonimowa, a jej wypełnienie dobrowolne.

Druki ankiet znajdziecie Państwo w sekretariatach swoich zakładów
oraz w internecie na witrynie IBL pod adresem -
www.ibles.pl/struktura/organizacje-pracownicze/nszz-solidarnosc/pliki/ankieta_prac_1.doc

Wypełnione ankiety prosimy dostarczyć do biblioteki i złożyć w przygotowanej przy wejściu urnie do dnia 31 stycznia 2008 r.

Liczymy na Państwa aktywność i zaangażowanie.

Ewa Lewandowska - NSZZ Solidarność (Przewodnicząca)
Jan Kowalczyk - Rada Pracowników (Przewodniczący)
Marek Dobrowolski - Rada Pracowników

 

Więcej Informacji

Zapomniane ślady w Puszczy

Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego pt. „Zapomniane ślady w Puszczy” związanego z badaniami na terenie polskiej części Puszczy Białowieskiej – obiektu Światowego Dziedzictwa UNESCO....więcej »

Z okazji zblizających się Świąt Wielkanocnych

Serdeczne życzenia pomyślności, zdrowia, wielu radości i sukcesów w realizacji osobistych i zawodowych zamierzeń...więcej »

Nadanie stopnia doktora habilitowanego Pani Marzenie Niemczyk

18 marca 2021 r. Rada Naukowa Instytutu Badawczego Leśnictwa w głosowaniu tajnym jednogłośnie podjęła uchwałę o nadaniu dr inż. Marzenie Niemczyk stopnia doktora habilitowanego nauk rolniczych w dyscyplinie nauki leśne....więcej »

Awanse naukowe pracowników IBL styczeń 2021 r.

28 stycznia 2021 r. Rada Naukowa Instytutu Badawczego Leśnictwa podjęła uchwałę w sprawie nadania mgr. inż. Hannie Szmidla stopnia doktora nauk rolniczych w dyscyplinie nauki leśne....więcej »