Opracowanie: IBL
IBL
Aktualności

16
maj
2008

Krótkie informacje o bieżących sprawach:

Spotkanie Rady Pracowników z Dyrekcją Instytutu

W dniu 16 maja 2008 r. na prośbę Rady Pracowników odbyło się spotkanie z Dyrekcją IBL. Spotkanie miało na celu wymianę informacji pomiędzy Dyrekcją a pracownikami. Dyrekcja przedstawiła informacje odnośnie bieżącej sytuacji finansowej i planów inwestycyjnych Instytutu w Sękocinie.
Udzielono również wyczerpujących odpowiedzi na inne pytania także te zadawane przez pracowników w ostatniej ankiecie.  W najbliższych dniach zostanie rozesłana do pracowników wiadomość streszczająca uzyskane informacje. Osoby zainteresowane dokładniejszymi informacjami prosimy o bezpośredni kontakt z Radą Pracowników.


 

___________________________________________

Ankieta

Rada Pracowników i komisja zakładowa NSZZ Solidarność przy IBL zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety. Nasza ankieta ma na celu zapoznanie się z opiniami pracowników na temat funkcjonowania Instytutu, jest anonimowa, a jej wypełnienie dobrowolne.

Druki ankiet znajdziecie Państwo w sekretariatach swoich zakładów
oraz w internecie na witrynie IBL pod adresem -
www.ibles.pl/struktura/organizacje-pracownicze/nszz-solidarnosc/pliki/ankieta_prac_1.doc

Wypełnione ankiety prosimy dostarczyć do biblioteki i złożyć w przygotowanej przy wejściu urnie do dnia 31 stycznia 2008 r.

Liczymy na Państwa aktywność i zaangażowanie.

Ewa Lewandowska - NSZZ Solidarność (Przewodnicząca)
Jan Kowalczyk - Rada Pracowników (Przewodniczący)
Marek Dobrowolski - Rada Pracowników

 

Więcej Informacji

Nagroda 18 MFFP dla filmu „Życie drzewa”!

Z dumą informujemy, że film „Życie drzewa”, wykonany na potrzeby projektu Forbiosensing, zdobył nagrodę dla filmu o charakterze edukacyjnym!...więcej »

Wspomnienie o Profesorze Andrzeju Kolku

Społeczność Instytutu Badawczego Leśnictwa ze smutkiem przyjęła wiadomość, że w dniu 6 października 2020 r. zmarł prof. dr hab. ANDRZEJ KOLK....więcej »

Profesor Andrzej Klocek przechodzi na emeryturę

31 sierpnia 2020 r. Profesor Andrzej Klocek, długoletni Dyrektor Instytutu Badawczego Leśnictwa, przeszedł na emeryturę....więcej »

Relikty „Cudu nad Wisłą” na terenach leśnych i nie tylko

„Inwentaryzacja wybranych reliktów Bitwy Warszawskiej z 1920 r.”...więcej »