IUFRO W.P. S 2.02.11 „Norway spruce provenances and breeding"

03
wrz
2007

Konferencja "Rola świerka w ochronie ekosystemów leśnych Europy"

IUFRO logo

   W dniach od 3 do 5 września 2007 r. pod patronatem IUFRO odbyła się konferencja pt. „Norway spruce in the Conservation of the Forest Ecosystems in Europe" - „Rola świerka w ochronie ekosystemów leśnych Europy". Konferencja została zorganizowana przez koordynatora grupy roboczej W.P.S.2.0211 „Norway spruce provenances and breeding", profesora dr hab. Janusza Sabora z Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie. Współorganizatorami konferencji byli Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych i Zakład Genetyki i Fizjologii Drzew Leśnych Instytutu Badawczego Leśnictwa. Jej głównymi celami były ocena stanu ekosystemów leśnych z udziałem drzewostanów świerkowych i określenie zasad ich ochrony w obliczu zmieniających się warunków środowiska.

Materiały konferencyjne do pobrania:

Szczegóły

  • Miejsce: Nadleśnictwa Wyszków i Knyszyn, OSW Malinówka k/ Ełku, nadleśnictwo Gołdap
  • Termin: 3 wrzesień 2007 09:00 - 5 wrzesień 2007 16:00
  • Opiekun wydarzenia: koordynator grupy roboczej W.P.S.2.0211 „Norway spruce provenances and breeding" prof. dr hab. Janusz Sabor z Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie
Zarejestruj się

Aktualne wydarzenia

Webinar "Remote Sensing Approaches for Temperate Forest Monitoring: Implications for Management" już wkrótce!

04
lis
2020

Do 21 października 2020 r. wciąż możecie zapisać się na webinarium pt.”Remote Sensing Approaches for Temperate Forest Monitoring: Implications for Management”, które odbędzie się 4 listopada o godzinie 09:00....więcej »