Konferencja "Aktualne problemy ochrony lasu-2017"

02
paź
2017

 

 

W dniach 2-5 października 2017 r. w Wałczu odbędzie się konferencja pt. „Aktualne problemy ochrony lasu-2017" organizowana przez Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym i Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Pile.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli nauki i praktyki leśnej, zarówno z kraju, jak i zagranicy. Jest to jedyne forum w Polsce, na którym przedstawiano najnowsze wyniki badań naukowych i obserwacji terenowych. Stwarza ono niepowtarzalną okazję do dzielenia się doświadczeniem i wiedzą w zakresie aktualnych problemów ochrony lasu.

Prosimy osoby zainteresowane udziałem w konferencji o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, uiszczenie opłaty rejestracyjnej oraz przesłanie streszczenia w terminie do 8 września 2017 r.

Szczegółowe informacje są podane w Komunikacie 1 oraz dostępne na stronie internetowej https://www.ibles.pl/web/konfochr/about

 

Szczegóły


Aktualne wydarzenia

I KRAJOWE FORUM UŻYTKOWNIKÓW LiDAR − POLSCAN

22
paź
2019

Instytut Badawczy Leśnictwa wraz z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zapraszają do udziału w I KRAJOWYM FORUM UŻYTKOWNIKÓW LiDAR − POLSCAN, które odbędzie się w dniach 22-23 października 2019 r. w Sękocinie Starym....więcej »

Seminarium naukowe: pt. Stan ekosystemów leśnych w warunkach zmian klimatu na podstawie wyników monitoringu lasu

13
lis
2019

13 listopada 2019 r. w Sękocinie Starym odbędzie się seminarium otwarte IBL, na którym zostaną zaprezentowane wyniki uzyskane dzięki wieloletniemu finansowaniu monitoringu lasów przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, Ministerstwo Środowiska i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej...więcej »

Seminarium naukowe: pt. Kontrolowane wypalanie jako metoda czynnej ochrony przyrody

14
lis
2019

14 listopada 2019 r. w Sękocinie Starym odbędzie się seminarium otwarte IBL, na którym zostaną zaprezentowane metody czynnej ochrony przyrody...więcej »