IBL
Nagroda 18 MFFP dla filmu „Życie drzewa”!

20
paź
2020

Z dumą informujemy, że film „Życie drzewa”, wykonany na potrzeby projektu Forbiosensing, zdobył nagrodę dla filmu o charakterze edukacyjnym!

   W tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. W. Puchalskiego w Łodzi, który odbył się w dniach 22-25 września br. w formie online, konkurowało ze sobą 29 znakomitych produkcji z różnych części świata, m.in z: Serbii, Iranu, Niemiec, Holandii oraz Belgii.
   Nasza produkcja została w pełni poświęcona przyrodniczemu pięknu polskiej części Puszczy Białowieskiej. Artystyczne ujęcia przedstawiają las i leśne zwierzęta. Film został zrealizowany w nieco tajemniczym i mrocznym klimacie (link do filmu: https://bit.ly/32pVG39).
   Dziękujemy organizatorom 18 MFFP za to cenne wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.
 
Opracowanie: W. Duranowska
Fot. I. Prokopiuk

TAGI: nagroda forbiosensing film projekt badawczy ibl


Więcej Informacji

Seminarium naukowe pt. „Monitoring zanieczyszczeń powietrza w Puszczy Białowieskiej”

24 listopada 2020 r. odbyło się zdalne seminarium naukowe pt. „Monitoring zanieczyszczeń powietrza w Puszczy Białowieskiej” przygotowane przez dr hab. Rafała Palucha, prof. IBL oraz dr Izabelę Sondej....więcej »

Nadanie tytułu profesora Pani Dorocie Hilszczańskiej

Postanowieniem z dnia 21 lipca 2020 r. Prezydent RP Andrzej Duda nadał tytuł profesora nauk rolniczych Pani Dorocie Hilszczańskiej, pracownikowi IBL....więcej »

Nagroda 18 MFFP dla filmu „Życie drzewa”!

Z dumą informujemy, że film „Życie drzewa”, wykonany na potrzeby projektu Forbiosensing, zdobył nagrodę dla filmu o charakterze edukacyjnym!...więcej »

Wspomnienie o Profesorze Andrzeju Kolku

Społeczność Instytutu Badawczego Leśnictwa ze smutkiem przyjęła wiadomość, że w dniu 6 października 2020 r. zmarł prof. dr hab. ANDRZEJ KOLK....więcej »