IBL
Nagroda 18 MFFP dla filmu „Życie drzewa”!

20
paź
2020

Z dumą informujemy, że film „Życie drzewa”, wykonany na potrzeby projektu Forbiosensing, zdobył nagrodę dla filmu o charakterze edukacyjnym!

   W tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. W. Puchalskiego w Łodzi, który odbył się w dniach 22-25 września br. w formie online, konkurowało ze sobą 29 znakomitych produkcji z różnych części świata, m.in z: Serbii, Iranu, Niemiec, Holandii oraz Belgii.
   Nasza produkcja została w pełni poświęcona przyrodniczemu pięknu polskiej części Puszczy Białowieskiej. Artystyczne ujęcia przedstawiają las i leśne zwierzęta. Film został zrealizowany w nieco tajemniczym i mrocznym klimacie (link do filmu: https://bit.ly/32pVG39).
   Dziękujemy organizatorom 18 MFFP za to cenne wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.
 
Opracowanie: W. Duranowska
Fot. I. Prokopiuk

TAGI: nagroda forbiosensing film projekt badawczy ibl


Więcej Informacji

Pada czy nie pada, PPOŻ ściółkę bada

Wiosenna pogoda dopiero od kilku dni zaczęła traktować nas łaskawiej i wraz ze zwiększoną ilością promieni słonecznych niestety przybyło od razu pożarów lasu....więcej »

Zapomniane ślady w Puszczy

Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego pt. „Zapomniane ślady w Puszczy” związanego z badaniami na terenie polskiej części Puszczy Białowieskiej – obiektu Światowego Dziedzictwa UNESCO....więcej »

Z okazji zblizających się Świąt Wielkanocnych

Serdeczne życzenia pomyślności, zdrowia, wielu radości i sukcesów w realizacji osobistych i zawodowych zamierzeń...więcej »

Nadanie stopnia doktora habilitowanego Pani Marzenie Niemczyk

18 marca 2021 r. Rada Naukowa Instytutu Badawczego Leśnictwa w głosowaniu tajnym jednogłośnie podjęła uchwałę o nadaniu dr inż. Marzenie Niemczyk stopnia doktora habilitowanego nauk rolniczych w dyscyplinie nauki leśne....więcej »