Opracowanie: IBL
IBL
Narada Sekcji Nauki NSZZ Solidarność

19
kwi
2008

W dn. 19-20 IV 2008 r. w gmachu Politechniki Warszawskiej odbyła się, zorganizowana przez Krajową Sekcję Nauki NSZZ „Solidarność", narada przewodniczących Komisji Zakładowych . ( W obradach brała udział kol. Ewa Lewandowska.)

Spotkanie dotyczyło głównie ‘Projektu założeń reformy systemu nauki i reformy systemu szkolnictwa wyższego" przedstawionego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Omawiano: perspektywy finansowania nauki i szkolnictwa wyższego, konsekwencje dla JBR-ów prawnych zmian w nauce i szkolnictwie wyższym, sprawy JBR-ów podlegających konsolidacji i komercjalizacji z odniesieniem do poszczególnych resortów.


Więcej Informacji

Nominacje profesorskie w Instytucie Badawczym Leśnictwa

Prezydent RP Andrzej Duda przyznał nominacje profesorskie pracownikom IBL: Pani Iwonie Skrzecz i Panu Tomaszowi Oszako....więcej »

Gospodarowanie wodą w lasach Nadbałtyckich

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia trzech filmów przygotowanych w ramach projektów WAMBAF „Gospodarowanie wodą w lasach Nadbałtyckich” oraz WAMBAF Tool Box – „Wdrożenie rezultatów projektu WAMBAF”....więcej »

Biebrza w ogniu

Tegoroczny sezon pożarowy w lasach zaczął się dokładnie już pierwszego dnia nowego roku. Do 27 kwietnia powstało aż 3400 pożarów lasów i kilkunastokrotnie więcej pożarów traw i terenów niezagospodarowanych....więcej »