Opracowanie: Artur Sawicki Zakład Informacji Naukowej IBL w Sękocinie Starym
IBL
Spotkanie opłatkowo-noworoczne z emerytowanymi pracownikami Instytutu

10
sty
2008

10 stycznia 2008 r. wzorem lat ubiegłych odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne dyrekcji i przedstawicieli związków zawodowych działających w Instytucie Badawczym Leśnictwa z emerytowanymi pracownikami Instytutu.

 

    Na wstępie dyrektor IBL prof. dr hab. Andrzej Klocek przywitał gości dziękując za przyjęcie zaproszenia, składając przybyłym życzenia świąteczno-noworoczne. Po uczczeniu minutą ciszy osób, które w ostatnim roku przeszły na wieczny spoczynek Dyrektor wygłosił okolicznościowe przemówienie, w którym dokonał podsumowania minionego roku oraz przedstawił plany i zamierzenia na rok bieżący.

    Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, było okazją do odnowienia kontaktów, przełamania się opłatkiem i złożenia życzeń.

TAGI: archiwum aktualnosci


Więcej Informacji

Odwołanie konferencji pt. „Lasy prywatne - szanse, problemy, rozwiązania"

W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa, organizatorzy międzynarodowej konferencji pt. „Lasy prywatne - szanse, problemy, rozwiązania", planowanej na dzień 26.03.2020 r., podjęli decyzję o jej odwołaniu....więcej »

Drużyna IBL na turnieju siatkówki w Białowieży

W dniach 28-29 lutego 2020 r. odbył się XIV Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białowieża....więcej »

Reportaż pt. "Moja ukochana szkoło..."

Uprzejmie informujemy o reportażu pt. "Moja ukochana szkoło...", zrealizowanym w ramach cyklu "Świadkowie czasu" przez TVP Białystok, a dotyczącym historii szkolnictwa leśnego w Białowieży....więcej »

Seminarium naukowe pt. „Charakterystyka genetyczna i różnorodność biologiczna starodrzewów z sosną zwyczajną w Kampinoskim Parku Narodowym”

20 lutego 2020 r. w siedzibie Dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego odbyło się seminarium wyjazdowe Instytutu Badawczego Leśnictwa. Seminarium miało na celu podsumowanie prac związanych z trzyletnim okresem realizacji projektu badawczego pt. „Charakterystyka genetyczna i różnorodność biologiczna starodrzewów z sosną zwyczajną w Kampinoskim Parku Narodowym”....więcej »