Opracowanie: Artur Sawicki Zakład Informacji Naukowej IBL w Sękocinie Starym
IBL
Spotkanie opłatkowo-noworoczne z emerytowanymi pracownikami Instytutu

10
sty
2008

10 stycznia 2008 r. wzorem lat ubiegłych odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne dyrekcji i przedstawicieli związków zawodowych działających w Instytucie Badawczym Leśnictwa z emerytowanymi pracownikami Instytutu.

 

    Na wstępie dyrektor IBL prof. dr hab. Andrzej Klocek przywitał gości dziękując za przyjęcie zaproszenia, składając przybyłym życzenia świąteczno-noworoczne. Po uczczeniu minutą ciszy osób, które w ostatnim roku przeszły na wieczny spoczynek Dyrektor wygłosił okolicznościowe przemówienie, w którym dokonał podsumowania minionego roku oraz przedstawił plany i zamierzenia na rok bieżący.

    Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, było okazją do odnowienia kontaktów, przełamania się opłatkiem i złożenia życzeń.

TAGI: archiwum aktualnosci


Więcej Informacji

Obchody 90-lecia Instytutu Badawczego Leśnictwa

W dniach 10 i 11 grudnia 2020 r. odbyły się obchody jubileuszu 90-lecia powstania Instytutu Badawczego Leśnictwa....więcej »

Przedziwna Puszcza Białowieska

Tematem przewodnim filmu BULiGL pt. "Przedziwna Puszcza Białowieska" jest aktualna problematyka ochrony puszczy Białowieskiej w ujęciu historycznym oraz społecznym....więcej »

Wspomnienie o Doktorze Stanisławie Dunikowskim

Społeczność Instytutu Badawczego Leśnictwa ze smutkiem przyjęła wiadomość, że w dniu 28 września 2020 r. zmarł dr inż. Stanisław Dunikowski - wieloletni pracownik Zakładu Ekologii Lasu, Członek Honorowy Rady Naukowej IBL....więcej »

Seminarium naukowe pt. „Monitoring zanieczyszczeń powietrza w Puszczy Białowieskiej”

24 listopada 2020 r. odbyło się zdalne seminarium naukowe pt. „Monitoring zanieczyszczeń powietrza w Puszczy Białowieskiej” przygotowane przez dr hab. Rafała Palucha, prof. IBL oraz dr Izabelę Sondej....więcej »