Opracowanie: IBL
IBL
Spotkanie z Dyrekcją IBL 19-11-2008

19
lis
2008

 

Dn. 19.11.2008r. z inicjatywy KZ NSSZ "Solidarność" odbyło się spotkanie przedstawicieli związków zawodowych działających w IBL z Dyrekcją Instytutu. Rozmowy dotyczyły dodatkowego wynagrodzenia pracowników w postaci zwiększonej premii. Ustalono, że premia za miesiąc październik będzie wyższa o 30 %. Związki zawodowe zajęły stanowisko, iż w przypadku korzystnej sytuacji finansowej premia grudniowa także powinna być większa.


Więcej Informacji

Wspomnienie o Profesorze Alojzym Kowalkowskim

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu od nas w dniu 8 stycznia 2020 r. Pana Profesora dr hab. Alojzego Kowalkowskiego: leśnika, gleboznawcę, geologa, geografa i filozofa, ale przede wszystkim dobrego, otwartego człowieka....więcej »

Awanse naukowe pracowników IBL grudzień 2019

19 grudnia 2019 r. Rada Naukowa Instytutu Badawczego Leśnictwa podjęła uchwałę w sprawie nadania mgr. inż. Adamowi Wójcickiemu stopnia doktora nauk rolniczych w dyscyplinie nauki leśne....więcej »

Produkcja biomasy na cele energetyczne i papiernicze w plantacjach topolowych

12 grudnia br. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbyło się seminarium naukowe dotyczące produkcji biomasy na cele energetyczne i papiernicze w plantacjach topolowych o krótkich i średnich cyklach produkcyjnych....więcej »

Malezyjski problem - polskie rozwiązanie

W dniach 9-11 grudnia 2019 r. Laboratorium Ochrony Przeciwpożarowej Lasu IBL gościło delegację z Malezji....więcej »