Opracowanie: IBL
IBL
Spotkanie z Dyrekcją IBL 19-11-2008

19
lis
2008

 

Dn. 19.11.2008r. z inicjatywy KZ NSSZ "Solidarność" odbyło się spotkanie przedstawicieli związków zawodowych działających w IBL z Dyrekcją Instytutu. Rozmowy dotyczyły dodatkowego wynagrodzenia pracowników w postaci zwiększonej premii. Ustalono, że premia za miesiąc październik będzie wyższa o 30 %. Związki zawodowe zajęły stanowisko, iż w przypadku korzystnej sytuacji finansowej premia grudniowa także powinna być większa.


Więcej Informacji

Biebrza w ogniu

Tegoroczny sezon pożarowy w lasach zaczął się dokładnie już pierwszego dnia nowego roku. Do 27 kwietnia powstało aż 3400 pożarów lasów i kilkunastokrotnie więcej pożarów traw i terenów niezagospodarowanych....więcej »

Odwołanie konferencji pt. „Lasy prywatne - szanse, problemy, rozwiązania"

W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa, organizatorzy międzynarodowej konferencji pt. „Lasy prywatne - szanse, problemy, rozwiązania", planowanej na dzień 26.03.2020 r., podjęli decyzję o jej odwołaniu....więcej »

Drużyna IBL na turnieju siatkówki w Białowieży

W dniach 28-29 lutego 2020 r. odbył się XIV Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białowieża....więcej »

Reportaż pt. "Moja ukochana szkoło..."

Uprzejmie informujemy o reportażu pt. "Moja ukochana szkoło...", zrealizowanym w ramach cyklu "Świadkowie czasu" przez TVP Białystok, a dotyczącym historii szkolnictwa leśnego w Białowieży....więcej »