Dla prasy

Wszelkie materiały IBL (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w serwisie "DLA PRASY" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

IBL zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: źródło: www.ibles.pl, a w czasopismach adnotacji: źródło: Serwis IBL - www.ibles.pl. W przypadku portali społecznościowych prosimy o umieszczenie jedynie tytułu i leadu naszej depeszy z linkiem prowadzącym do treści artykułu na naszej stronie, podobnie jak to jest na naszym profilu facebookowym.

 

Informacje o przedruku artykułów z Serwisu IBL, prośby o patronaty medialne, informacje o prowadzonych badaniach, organizowanych konferencjach itd., prosimy przesyłać na adres: ibl@ibles.waw.pl