Konferencje

Instytut Badawczy Leśnictwa organizuje od wielu lat konferencje naukowe, które odgrywają ważną rolę w informowaniu środowiska naukowego i innych zainteresowanych osób o wynikach prowadzonych badań. Poruszane tematy poświęcone są głównie dziedzinom z zakresu leśnictwa. W konferencjach biorą udział zarówno przedstawiciele instytucji krajowych, jak i zagranicznych, zajmujący się ochroną przyrody oraz gospodarką leśną. Uczestniczą w nich specjaliści z Europy oraz całego świata, prezentując prowadzone projekty oraz wyniki badań. Celem naszych konferencji jest wymiana doświadczeń, nawiązanie współpracy oraz utrwalenie dobrych zasad współpracy naukowo-badawczej.

Konferencja naukowa pt. „Ocena potencjału produkcyjnego plantacji nasiennych i optymalizacja ich wykorzystania w planowaniu hodowlanym”

14
lut
2019

Instytut Badawczy Leśnictwa serdecznie zaprasza do udziału w konferencji naukowej pt. „Ocena potencjału produkcyjnego plantacji nasiennych i optymalizacja ich wykorzystania w planowaniu hodowlanym”....więcej »

Konferencja naukowa pt. „Inwentaryzacja dziedzictwa kulturowo-archeologicznego na wybranych obszarach RDLP w Krośnie 2017-2018"

09
lis
2018

Konferencja naukowa – sprawozdawcza w ramach projektu pt. „Ocena stanu różnorodności biologicznej w wybranych nadleśnictwach RDLP Krosno na podstawie wybranych elementów przyrodniczych i kulturowych - kontynuacja” – zadanie „Inwentaryzacja dziedzictwa kulturowego”....więcej »

Konferencja naukowa pt. „Optymalizacja użytkowania i zasobności drzewostanów z punktu widzenia dochodowej funkcji produkcji drewna i kumulacji węgla”

05
wrz
2018

Instytut Badawczy Leśnictwa serdecznie zaprasza do udziału w konferencji naukowej pt. „Optymalizacja użytkowania i zasobności drzewostanów z punktu widzenia dochodowej funkcji produkcji drewna i kumulacji węgla”....więcej »

II Sesja Wszechnicy Łowieckiej pt. „Co dalej z łowiectwem w Polsce?”

15
lut
2017

1 marca 2017 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa odbędzie się II Sesja Wszechnicy Łowieckiej pt. „Co dalej z łowiectwem w Polsce?”....więcej »

Konferencja naukowa pt. "Aktualny stan Puszczy Białowieskiej na podstawie pierwszych wyników projektu LIFE+ ForBioSensing"

01
kwi
2016

Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym ma zaszczyt poinformować o konferencji naukowej pt....więcej »

Narodowy Program Leśny - panel "Współdziałanie"

19
maj
2015

W dniu 26 maja br. (wtorek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Instytutu Badawczego Leśnictwa w Sękocinie Starym odbędzie się siódmy panel w ramach prac nad Narodowym Programem Leśnym...więcej »

Narodowy Program Leśny - panel "Organizacja"

04
lis
2014

W dniu 18 listopada 2014 r., w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym, odbędzie się szósty panel ekspertów w ramach prac nad Narodowym Programem Leśnym...więcej »

Narodowy Program Leśny - panel "Rozwój"

08
sie
2014

W dniu 17 września 2014 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbędzie się piąty panel ekspertów w ramach prac nad Narodowym Programem Leśnym....więcej »