Seminarium pt. "Zastosowanie modelu ryzyka uszkodzenia drzewostanu przez wiatr do oceny zagrożenia lasów Polski"

07
lis
2013

W dniu 14 listopada 2013 r. o godz. 11.00 odbędzie się wykład prof. dr. hab. Arkadiusza Bruchwalda i dr hab. Elżbiety Dmyterko pt. „Zastosowanie modelu ryzyka uszkodzenia drzewostanu przez wiatr do oceny zagrożenia lasów Polski”....więcej »

Seminarium pt. "Lasy a przemysł w świetle wieloletnich badań w zasięgu oddziaływania Elektrowni ”Kozienice”.

16
wrz
2013

W dniu 16 września 2013 r. o godz. 10.00 w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbędzie się seminarium pt.: "Lasy a przemysł w świetle wieloletnich badań w zasięgu oddziaływania Elektrowni ”Kozienice”....więcej »

Seminarium pt. "Czereśnia ptasia i jarząb brekinia w Polsce..."

06
cze
2013

W dniu 6 czerwca 2013 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbędzie się seminarium pt.: „Czereśnia ptasia i jarząb brekinia w Polsce – występowanie, zróżnicowanie genetyczne oraz możliwości uprawy plantacyjnej”....więcej »

Wykład pt. "Odnowienie naturalne buka na Babiej Górze".

30
cze
2010

W dniu 30 czerwca 2010 r. w Izbie Edukacji Leśnej IBL w Sękocinie Starym odbędzie się wykład pt. "Odnowienie naturalne buka na Babiej Górze"....więcej »

Seminarium TREEBREEDEX: "Co wnoszą do nauk biologicznych duże sieci doświadczalne o zasięgu europejskim?"

24
cze
2010

W dniach 22-24 czerwca 2010 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbyło się seminarium pt.: „What do large genetic field experimental networks across Europe bring to the scentific community”. Seminarium organizowane było przez IBL, Instytut Dendrologii PAN i LFP, Landesforst-Präsidium Sachsen, Pirna OT Graupa z Niemiec w ramach projektu Treebreedex....więcej »