Wydarzenia

I Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa "Naukowcy na start"

05
cze
2016

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w biegu „Naukowcy na start“ organizowanym przez Instytut Badawczy Leśnictwa we współpracy z Nadleśnictwem Chojnów, Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych, amatorską drużyną biegową „Run Forest IBL”, grupą biegową „Biegdalenka” oraz Fundacją "Żyj aktywnie po 50-tce"....więcej »

Seminarium naukowe pt. „Inwentaryzacja przyrodnicza gruntów w zarządzie LP przebiegających pod liniami elektroenergetycznymi na obszarze pilotażowym"

23
cze
2016

23 czerwca 2016 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa odbędzie się seminarium naukowe pt. „Inwentaryzacja przyrodnicza gruntów w zarządzie LP przebiegających pod liniami elektroenergetycznymi na obszarze pilotażowym"....więcej »

DZIEŃ ZIEMI 2016: "PALĄCY TEMAT - NISKA EMISJA"

24
kwi
2016

Międzynarodowy Dzień Ziemi w Polsce obchodzono po raz pierwszy w 1990 roku. Tegoroczne obchody Światowego Dnia Ziemi poświęcone są ochronie klimatu i redukcji zanieczyszczeń, a hasłem przewodnim obchodów jest: „Palący temat - niska emisja!”....więcej »

Inne wydarzenia

I KRAJOWE FORUM UŻYTKOWNIKÓW LiDAR − POLSCAN

22
paź
2019

Instytut Badawczy Leśnictwa wraz z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zapraszają do udziału w I KRAJOWYM FORUM UŻYTKOWNIKÓW LiDAR − POLSCAN, które odbędzie się w dniach 22-23 października 2019 r. w Sękocinie Starym....więcej »

Seminarium naukowe: pt. Stan ekosystemów leśnych w warunkach zmian klimatu na podstawie wyników monitoringu lasu

13
lis
2019

13 listopada 2019 r. w Sękocinie Starym odbędzie się seminarium otwarte IBL, na którym zostaną zaprezentowane wyniki uzyskane dzięki wieloletniemu finansowaniu monitoringu lasów przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, Ministerstwo Środowiska i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej...więcej »