Wydarzenia

IV SESJA ZIMOWEJ SZKOŁY LEŚNEJ

20
mar
2012

W dniach 20–22 marca 2012 r. odbyła się czwarta sesja Zimowej Szkoły Leśnej przy IBL organizowanej wspólnie z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych. Tematem tegorocznych obrad były "Przyrodnicze i gospodarcze aspekty produkcji oraz wykorzystania drewna"....więcej »

IV Sesja Zimowej Szkoły Leśnej przy IBL

20
mar
2012

Instytut Badawczy Leśnictwa wraz z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych w dniach 20–22 marca 2012 r. w Sękocinie Starym organizuje IV Sesję Zimowej Szkoły Leśnej pt. „Przyrodnicze i gospodarcze aspekty produkcji oraz wykorzystania drewna - stan obecny i perspektywy"....więcej »

I Ogólnopolska Konferencja z Zakresu Patologii Owadów

06
mar
2012

W dniach 6-7 marca 2012 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbyła się I Ogólnopolska Konferencja z Zakresu Patologii Owadów nt. "Stan obecny i kierunki rozwoju badań z zakresu patologii owadów w Polsce"....więcej »

Konferencja pt Foresight w badaniu popytu na produkty i usługi leśne

13
wrz
2011

W dniu 13 września 2011 r., pod patronatem Polskiej Prezydencji Unii Europejskiej, odbyła się w IBL konferencja podsumowująca projekt warsztatów strategicznych COST pt. „Foresight w badaniu popytu na produkty i usługi leśne”....więcej »

Warsztaty poświęcone stosowaniu metody Foresight w leśnictwie

12
wrz
2011

W dniu 12 września 2011 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa odbyły się warsztaty „Foresight na rzecz strategii leśnictwa – metoda „Futures wheel” zorganizowane specjalnie dla polskich ekspertów przez IBL oraz Europejski Instytut Leśnictwa w ramach programu COST....więcej »