Wernisaż Rysunki Janusza Wójtowicza

08
lip
2011

Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym zaprasza na wernisaż wystawy rysunków Pana Janusza Wójtowicza....więcej »

Wernisaż wystawy fotograficznej pt. Rapa Nui. Posągi z Wyspy Wielkanocnej

06
kwi
2011

Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej pt. "Rapa Nui. Posągi z Wyspy Wielkanocnej"....więcej »

Wernisaż Rapa Nui. Posągi z Wyspy Wielkanocnej

06
kwi
2011

Z okazji 289. rocznicy odkrycia Wyspy Wielkanocnej (oraz bliskich Świąt Wielkanocnych) w dniu 6 kwietnia br. odbył się wernisaż fotografii Jacka Herman-Iżyckiego przedstawiających Wyspę Wielkanocną....więcej »

Wystawa fotograficzna pt. "Barwy naszych kręgowców"

21
mar
2011

Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym zaprasza na wystawę fotografii przyrodniczej pt. "Barwy naszych kręgowców" autorstwa prof. dr. hab. Andrzeja Leśniaka....więcej »

Wernisaż wystawy fotograficznej pt. Gruzja oczami polskich leśników

14
mar
2011

Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej pt. "Gruzja oczami polskich leśników"....więcej »

Wernisaż wystawy fotograficznej pt. Gruzja oczami polskich leśników

14
mar
2011

W dniu 14 marca 2011 r. o godzinie 13.00 odbył się wernisaż wystawy „Gruzja oczami polskich leśników”....więcej »

Wernisaż wystawy pt. Malarstwo i rzeźba - inspiracje Garbatka-Letnisko

28
sty
2011

Instytut Badawczy Leśnictwa wraz ze Starostwem Powiatowym w Kozienicach i Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Garbatce-Letnisku serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy pt. "Malarstwo i rzeźba - inspiracje Garbatka-Letnisko"....więcej »

Wernisaż wystawy Ekspresji Twórczej Malarstwa i Rzeźby pt. Inspiracje Garbatka-Letnisko

28
sty
2011

W dniu 28 stycznia 2011 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbył się wernisaż wystawy pt. „Inspiracje Garbatka-Letnisko”....więcej »

Wernisaż wystawy pt. Malowane Puszczą Kozienicką

21
kwi
2010

W dniu 21 kwietnia 2010 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbył się wernisaż wystawy pt. „Malowane Puszczą Kozienicką”....więcej »