Opracowanie: mgr inż. Aleksandra Rosa-Gruszecka
IBL
Wystąpienie pt. „GRZYBY – organizmy kluczowe dla życia na Ziemi” nagrodzone!

10
paź
2014

W dniach 24-28.09.2014 r. w Łodzi i Spale odbyły się Warsztaty Polskiego Towarzystwa Mykologicznego

W warsztatach pt.„GRZYBY – organizmy kluczowe dla życia na Ziemi" uczestniczyli pracownicy Instytutu: Aleksandra Rosa-Gruszecka, Dorota Hilszczańska, Hanna Szmidla i Katarzyna Sikora, ich referat pt. „Partnerzy trufli letniej (Tuber aestivum Vittad.)" zajął pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze wystąpienie.

http://www.ptmyk.pl/?p=1731

TAGI: o ibl


Informacje

80-LECIE ZAKŁADU OCHRONY LASU IBL

Zakład Ochrony Lasu Instytutu Badawczego Leśnictwa uprzejmie informuje, że w bieżącym roku obchodzi 80-lecie swojego istnienia....więcej »

Pierwszy plon trufli letniej w pionierskim ogrodzie truflowym Instytutu Badawczego Leśnictwa

Naukowcy z Instytutu Badawczego Leśnictwa po raz pierwszy stwierdzili owocnikowanie trufli letniej (Tuber aestivum Vittad.) w pierwszym polskim ogrodzie truflowym....więcej »

Seminaria zakładowe

SEMINARIA ZAKŁADU OCHRONY LASU W 2016 R....więcej »

Seminarium pt. „Występowanie szeliniaka sosnowca Hylobius abietis L. w różnowiekowych drzewostanach sosnowych Pinus sylvestris L. oraz kierunki jego migracji na uprawy leśne”

W dniu 1 kwietnia odbyło się ostatnie przed wakacjami seminarium Zakładu Ochrony Lasu, w trakcie którego swoją prezentację przedstawiła mgr Aleksandra Prokocka....więcej »

Seminarium pt. „Barczatka sosnówka – aktualne problemy prognozowania i ograniczania liczebności populacji”

W dniu 3 marca 2014 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbyło się seminarium pt. „Barczatka sosnówka – aktualne problemy prognozowania i ograniczania liczebności populacji” zorganizowane przez Zakład Ochrony Lasu IBL....więcej »