Wydarzenia

I Ogólnopolska Konferencja z Zakresu Patologii Owadów

06
mar
2012

W dniach 6-7 marca 2012 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbyła się I Ogólnopolska Konferencja z Zakresu Patologii Owadów nt. "Stan obecny i kierunki rozwoju badań z zakresu patologii owadów w Polsce"....więcej »

Konferencja pt Foresight w badaniu popytu na produkty i usługi leśne

13
wrz
2011

W dniu 13 września 2011 r., pod patronatem Polskiej Prezydencji Unii Europejskiej, odbyła się w IBL konferencja podsumowująca projekt warsztatów strategicznych COST pt. „Foresight w badaniu popytu na produkty i usługi leśne”....więcej »

Warsztaty poświęcone stosowaniu metody Foresight w leśnictwie

12
wrz
2011

W dniu 12 września 2011 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa odbyły się warsztaty „Foresight na rzecz strategii leśnictwa – metoda „Futures wheel” zorganizowane specjalnie dla polskich ekspertów przez IBL oraz Europejski Instytut Leśnictwa w ramach programu COST....więcej »

Sesja naukowa pt. "Lasy Polski, Europy i świata"

08
wrz
2011

Pod tym hasłem w dniach 8-10 września 2011 r. odbyła się sesja naukowa zorganizowana z okazji 111 Zjazdu Delegatów Oddziałów Polskiego Towarzystwa Leśnego....więcej »

Sesja naukowa PTL nt. "Lasy Polski, Europy i świata"

08
wrz
2011

Polskie Towarzystwo Leśne Oddział Warszawski przy współpracy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie oraz Instytutu Badawczego Leśnictwa organizują w Międzynarodowym Roku Lasów, z okazji 111 Zjazdu Delegatów Oddziałów PTL, sesję naukową na temat: "Lasy Polski, Europy i świata"....więcej »