Opracowanie: IBL
IBL
Posiedzenie Rady Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ Solidarność

17
sty
2007

 

W dniach od 17 do 19 stycznia br. w Jaszowcu odbyło się posiedzenie Rady Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ Solidarność. Na posiedzenie to został zaproszony przedstawiciel Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność z Instytutu Badawczego Leśnictwa. Komisję Zakładową IBL na spotkaniu w Jaszowcu reprezentował zastępca przewodniczącego KZ Jan Kowalczyk. Część ogólna posiedzenia w której wzięli udział zaproszeni goście rozpoczęła się wieczorem w dniu 18 stycznia. W trakcie spotkania omawiano sprawy polskiego leśnictwa, które są także przedmiotem troski pracowników Instytutu Badawczego Leśnictwa. Obszerniejsze omówienie spraw poruszanych na spotkaniu przedstawiono w załączonej prezentacji. Leśnicy zebrani w Jaszowcu w codziennej pracy spotykają się działalnością IBL, na zakończenie przekazali najlepsze życzenia dla zaprzyjaźnionej instytucji i bratniego zakładu jak nazwali Instytut Badawczy Leśnictwa. W przyszłości wzajemne kontakty pomiędzy NSZZ Solidarność w IBL i w Lasach Państwowych powinny być również utrzymywane. Prezentacja - Jaszowiec.ppt.


Więcej Informacji

Zapomniane ślady w Puszczy

Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego pt. „Zapomniane ślady w Puszczy” związanego z badaniami na terenie polskiej części Puszczy Białowieskiej – obiektu Światowego Dziedzictwa UNESCO....więcej »

Z okazji zblizających się Świąt Wielkanocnych

Serdeczne życzenia pomyślności, zdrowia, wielu radości i sukcesów w realizacji osobistych i zawodowych zamierzeń...więcej »

Nadanie stopnia doktora habilitowanego Pani Marzenie Niemczyk

18 marca 2021 r. Rada Naukowa Instytutu Badawczego Leśnictwa w głosowaniu tajnym jednogłośnie podjęła uchwałę o nadaniu dr inż. Marzenie Niemczyk stopnia doktora habilitowanego nauk rolniczych w dyscyplinie nauki leśne....więcej »

Awanse naukowe pracowników IBL styczeń 2021 r.

28 stycznia 2021 r. Rada Naukowa Instytutu Badawczego Leśnictwa podjęła uchwałę w sprawie nadania mgr. inż. Hannie Szmidla stopnia doktora nauk rolniczych w dyscyplinie nauki leśne....więcej »