Więcej Informacji

Z Marymontu na Ursynów - SGGW ma własne muzeum

W dniu 28 stycznia 2008 r. w gmachu Biblioteki Głównej SGGW na warszawskim Ursynowie otwarto Muzeum Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Na uroczystość przybyło wielu znamienitych gości, profesorów i absolwentów SGGW, kustoszy muzeów, przedstawicieli władz samorządowych, uczelni i instytutów naukowych, przyjaciół i sympatyków SGGW. Gościem honorowym uroczystości był Janusz Zaleski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, potomek Jerzego Beniamina Flatta, założyciela Instytutu Agronomicznego w Warszawie, a równocześnie absolwent Wydziału Leśnego SGGW....więcej »

Popularyzatorzy Nauki 2007

22 stycznia 2008 r. w Centrum Prasowym PAP przy ul. Brackiej w Warszawie rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu „Popularyzator Nauki” - organizowanego przez serwis Nauka w Polsce PAP oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW)....więcej »

Spotkanie opłatkowo-noworoczne z emerytowanymi pracownikami Instytutu

10 stycznia 2008 r. wzorem lat ubiegłych odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne dyrekcji i przedstawicieli związków zawodowych działających w Instytucie Badawczym Leśnictwa z emerytowanymi pracownikami Instytutu....więcej »