Wydarzenia

Wykład pt. "Odnowienie naturalne buka na Babiej Górze".

30
cze
2010

W dniu 30 czerwca 2010 r. w Izbie Edukacji Leśnej IBL w Sękocinie Starym odbędzie się wykład pt. "Odnowienie naturalne buka na Babiej Górze"....więcej »

Seminarium TREEBREEDEX: "Co wnoszą do nauk biologicznych duże sieci doświadczalne o zasięgu europejskim?"

22
cze
2010

W dniach 22-24 czerwca 2010 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbyło się seminarium pt.: „What do large genetic field experimental networks across Europe bring to the scentific community”. Seminarium organizowane było przez IBL, Instytut Dendrologii PAN i LFP, Landesforst-Präsidium Sachsen, Pirna OT Graupa z Niemiec w ramach projektu Treebreedex....więcej »

"Problemy lasów miejskich" - sesja Polskiego Towarzystwa Leśnego

22
cze
2010

W dniu 22 czerwca 2010 r. w siedzibie DGLP w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3 odbędzie się zebranie wyborcze Polskiego Towarzystwa Leśnego Oddziału w Warszawie. Po zebraniu rozpocznie się sesja na temat „Problemy lasów miejskich”, składająca się z części kameralnej oraz terenowej w obiekcie „Park Młociny”....więcej »

Obchody 70-lecia zbrodni katyńskiej

31
maj
2010

Zarząd Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Leśnego serdecznie zaprasza na spotkanie z Panem Ryszardem Dzialukiem, dyrektorem Biura Nasiennictwa Leśnego i innymi członkami delegacji leśników biorącymi udział w obchodach 70-lecia zbrodni katyńskiej....więcej »

Wernisaż wystawy pt. "Malowane Puszczą Kozienicką"

21
kwi
2010

Instytut Badawczy Leśnictwa wraz ze Starostwem Powiatowym w Kozienicach i Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Garbatce-Letnisku serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy pt. "Malowane Puszczą Kozienicką"....więcej »