IV Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa „Naukowcy na start”.

21
wrz
2019

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w czwartej edycji biegu „Naukowcy na start" organizowanym przez Instytut Badawczy Leśnictwa we współpracy z Instytutem Ochrony Środowiska – PIB, Nadleśnictwem Chojnów, Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych oraz amatorską drużyną biegową „Run Forest IBL".

   Bieg zostanie zorganizowany w Sękocinie Starym na terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa oraz Lasów Sękocińskich w dniu 21 września 2019 r. (sobota). W ramach wydarzenia odbędzie się bieg przeznaczony dla przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych oraz bieg główny wraz z marszem nordic walking dla osób powyżej 16 roku życia na dystansie 5 km.

   Celem imprezy jest promowanie kultury fizycznej i korzystanie z tej formy rekreacji w lasach. Bieg główny jest dedykowany pracownikom jednostek naukowych i instytutów badawczych.

   W tym roku, w dniu zawodów w Instytucie zostanie zorganizowany piknik rodzinny z okazji rozpoczęcia Festiwalu Nauki. Ponadto po biegu dzieci (około godziny 10:45) dla uczestników wydarzenia organizator przewidział ognisko.

ZAPISY NA BIEG

   Zapisy do biegów oraz  marszu nordic walking przyjmowane będą od dnia 12.08.2019 r. poprzez portal  https://zapisyonline.com/wydarzenie/119,iv-bieg-instytutu-badawczego-lesnictwa-naukowcy-na-start oraz w dniu startu w Biurze Zawodów (o ile wcześniej nie wyczerpie się limit pakietów startowych).

MATERIAŁY DO POBRANIA

 

Szczegóły

  • Miejsce: Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym - Lasy Sękocińskie
  • Termin: 21 wrzesień 2019 08:30 - 21 wrzesień 2019 13:30
  • Opiekun: mgr inż. Mariusz Ciesielski, mgr inż. Grażyna Głuch
  • telefon: 22 7150 328, 22 7150 304

Materiały do pobrania