Konferencja pt. „Lasy prywatne - szanse, problemy, rozwiązania”

26
mar
2020

 

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa, organizatorzy międzynarodowej konferencji pt. „Lasy prywatne - szanse, problemy, rozwiązania", planowanej na dzień 26.03.2020 r., podjęli decyzję o jej odwołaniu.

Wkrótce na stronie projektu zostaną zamieszczone prezentacje przygotowane przez prelegentów zaproszonych na konferencję oraz abstrakty wystąpień, w języku polskim i angielskim. Pracujemy również nad wydaniem pełnych tekstów referatów w formie publikacji książkowej, która ukaże się w połowie roku 2020 i będzie również dostępna w wersji elektronicznej.

 

 

Zapraszamy na międzynarodową konferencję
pt. „Lasy prywatne - szanse, problemy, rozwiązania"

która odbędzie w dniu 26 marca 2020 r. w Centrum Konferencyjno–Wystawienniczym, Instytutu Badawczego Leśnictwa w Sękocinie Starym.

Jej celem jest dyskusja o uwarunkowaniach organizacyjnych, prawnych i finansowych towarzyszących gospodarowaniu w lasach prywatnych w Polsce. W programie konferencji znajdą się też wystąpienia prezentujące rozwiązania dotyczące lasów prywatnych w wybranych krajach europejskich. Będą również przedstawione wyniki projektu pod tym samym tytułem, skierowanego do właścicieli lasów i służb sprawujących nadzór nad gospodarką leśną w lasach prywatnych. Jest on realizowany w latach 2019-2020 w Instytucie Badawczym Leśnictwa, a finansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie www.lasy-prywatne.pl.

Tematyka konferencji skierowana jest do przedstawicieli podmiotów kreujących rozwiązania prawne i finansowe w zakresie gospodarowania w lasach na gruntach prywatnych, służb starostw i nadleśnictw sprawujących nadzór nad gospodarką leśną w lasach niepaństwowych, pracowników gmin jak również właścicieli lasów prywatnych.

Zapraszamy do rejestracji udziału w zaplanowanym wydarzeniu.

Rejestracja on-line

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o możliwości wzięcia udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Prezentacje wygłaszane będą w języku polskim i angielskim. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne wystąpień.

Szczegóły

  • Miejsce: Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze IBL w Sękocinie Starym
  • Termin: 26 marzec 2020 09:00 - 26 marzec 2020 16:00
  • Opiekun: Dr inż. Wojciech Gil
  • telefon: 22 7150 685
  • e-mail: W.Gil@ibles.waw.pl

Materiały do pobrania