Folia Forestalia Polonica

Lista recenzentów 2019

 

  1. Krzysztof Adamowicz, dr hab. inż.
    Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań
  2. Oleg Aleksandrowicz, prof. dr hab.
    Akademia Pomorska, Słupsk
  3. Tadeusz Andrzejczyk, prof. dr hab.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  4. Jacek Grzegorz Banach, dr inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  5. Władysław Barzdajn, prof. dr hab.
    Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań
  6. Ewa Błońska, dr hab. inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  7. Jakub Borkowski, dr hab.
    Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn
  8. Jerzy Borowski, prof. dr hab.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  9. Marek Bunalski, dr hab.
    Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań
  10. Włodzimierz Buraczyk, dr hab.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  11. Adam Byk, dr
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  12. Jan Ceitel, dr
    Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań
  13. Michał Ciach, dr hab. inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  14. Urszula Depczyk, mgr
    Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń
  15. Grzegorz Benedykt Durło, dr hab.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  16. Magdalena Frączek, dr inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  17. Barbara Futa, dr hab.
    Uniwersytet Przyrodniczy, Lublin
  18. Marek Geszprych, dr
    Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, Warszawa
  19. Marian J. Giertych dr hab.
    Instytut Dendrologii PAN, Kórnik
  20. Andrzej Grzywacz, prof. dr hab.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  21. Joanna Harmuszkiewicz, dr
    Nadleśnictwo Augustów, Augustów
  22. Maria Hauke-Kowalska, dr inż.
    Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań
  23. Jacek Hilszczański, prof. dr hab.
    Instytut Badawczy Leśnictwa, Sękocin Stary
  24. Jan Holeksa, prof. dr hab.
    Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań
  25. Andrzej M. Jagodziński, dr hab.
    Instytut Dendrologii PAN, Kórnik
  26. Emilia Janeczko, dr hab. inż.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  27. Michał Kalinowski dr
    Instytut Badawczy Leśnictwa, Sękocin Stary
  28. Adam Kaliszewski, dr hab.
    Instytut Badawczy Leśnictwa, Sękocin Stary
  29. Zbigniew Karaszewski dr. hab. inż.
    Instytut Technologii Drewna, Poznań
  30. Janusz Kocel, dr hab.
    Instytut Badawczy Leśnictwa, Sękocin Stary
  31. Adolf F. Korczyk, dr hab.
    Politechnika Białostocka, Hajnówka
  32. Agata Kostro-Ambroziak, dr
    Uniwersytet w Białymstoku, Białystok
  33. Anna Kożuch, dr inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  34. Przemysław Kupidura, dr hab. inż.
    Politechnika Warszawska, Warszawa
  35. Marcin Michalak, dr
    Instytut Dendrologii PAN, Kórnik
  36. Zbigniew Mirek, prof. dr hab.
    Instytut Botaniki im. W. Szafera, Kraków
  37. Aneta Modzelewska, mgr
    Instytut Badawczy Leśnictwa, Sękocin Stary
  38. Tadeusz Moskalik, dr hab.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  39. Marzena Niemczyk, dr inż.
    Instytut Badawczy Leśnictwa, Sękocin Stary
  40. Katarzyna Nijak, dr
    Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy, Poznań
  41. Andrzej Oleksa, dr hab.
    Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz
  42. Maciej Pach, dr hab. inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  43. Rafał Andrzej Paluch, dr hab.
    Instytut Badawczy Leśnictwa, Białowieża
  44. Stanisław Parzych, dr inż.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  45. Danuta Pepłowska-Marczak, dr
    Kampinoski Park Narodowy, Izabelin
  46. Bazyli Poskrobko, prof. dr hab.
    Uniwersytet w Białymstoku, Białystok
  47. Ewa Referowska-Chodak, dr inż.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  48. Paweł Sienkiewicz, dr inż.
    Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań
  49. Zbigniew Sierota, prof. dr hab.
    Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn
  50. Kinga Skrzyszewska, dr hab. inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  51. Jerzy Skrzyszewski, dr hab. inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  52. Marcin Smoleński, dr hab. inż.
    Uniwersytet Łódzki, Tomaszów Mazowiecki
  53. Jarosław Socha, prof. dr hab. inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  54. Paweł Staniszewski, dr hab. inż.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  55. Arkadiusz Stańczykiewicz, dr hab. inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  56. Paweł Strzeliński, dr inż.
    Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań
  57. Adrian Surmacki, dr hab.
    Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań
  58. Ryszard Szczygieł, dr hab.
    Instytut Badawczy Leśnictwa, Sękocin Stary
  59. Henryk Szeligowski, dr hab.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  60. Grzegorz Szewczyk, dr hab. inż.
    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  61. Zbigniew Szwejkowski, prof. dr hab.
    Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn
  62. Wojciech Śmietana, dr
    Instytut Ochrony Przyrody PAN, Kraków
  63. Mariola Tymochowicz, dr
    Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin
  64. Katarzyna Waszczyńska, dr
    Uniwersytet Warszawski, Warszawa
  65. Ewa Węgrzyn, dr hab.
    Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów
  66. Tadeusz Zachara, dr inż.
    Instytut Badawczy Leśnictwa, Sękocin Stary
  67. Marcin Zadworny, dr hab.
    Instytut Dendrologii PAN, Kórnik
  68. Michał Zasada, prof. dr hab. inż.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  69. Dorota Zawadzka, dr hab. inż.
    Uniwersytet Łódzki, Tomaszów Mazowiecki
  70. Jacek Zientarski, dr inż.
    Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań
  71. Zbigniew Zwoliński, dr hab.
    Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań
  72. Witold Zychowicz, dr hab. inż.
    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  73. Weronika Żukowska, dr
    Instytut Dendrologii PAN, Kórnik