Z życia Instytutu

Świąteczne spotkanie pracowników Instytutu Badawczego Leśnictwa

W dniu 19 grudnia 2014 r. w siedzibie Instytutu odbyło się coroczne spotkanie Dyrektora IBL z pracownikami....więcej »

Wizyta pracowników Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej

W dniu 12 grudnia 2014 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbyło się spotkanie z przedstawicielami Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej....więcej »

VI edycja konkursu fotograficznego „Las jakiego nie znamy” rozstrzygnięta!

W VI edycji konkursu „Las jakiego nie znamy” organizowanego przez Instytut Badawczy Leśnictwa zgłoszono 45 zdjęć, na które pracownicy IBL oddali łącznie 116 głosów....więcej »

Wyróżnienie dla PEFC Polska

PEFC Polska na trzecim miejscu pod względem wzrostu liczby certyfikatów łańcucha dostaw w okresie X 2013 – X 2014 r....więcej »

IBL na obchodach GIS Day 2014

W dniu 21 listopada 2014 r. na Uniwersytecie Warszawskim zostały zorganizowane obchody GIS Day 2014, czyli obchody światowego dnia użytkowników systemów informacji przestrzennej....więcej »

Inauguracja Niestacjonarnych Studiów Doktoranckich w IBL

W dniu 17 listopada br. uroczystym wręczeniem indeksów rozpoczęła się V. edycja 4-letnich Niestacjonarnych Studiów Doktoranckich w Instytucie Badawczym Leśnictwa....więcej »

Seminarium jubileuszowe z okazji 90-lecia urodzin prof. dr. hab. Alojzego Kowalkowskiego

W dniu 23 października 2014 r. w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym odbyło się seminarium jubileuszowe pt. „Dyskontynuacje i trendy rozwojowe gleb leśnych środkowej Europy”...więcej »

XXIV kongres IUFRO w Salt Lake City

W dniach 5-11 października 2014 r. odbył się XXIV kongres Międzynarodowej Unii Leśnych Organizacji Badawczych - IUFRO w Salt Lake City (USA)....więcej »