Sale

CKW dysponuje klimatyzowanymi salami konferencyjnymi (450 i 200 miejsc w ustawieniu teatralnym), wyposażonymi w nowoczesny system audiowizualny oraz zaplecze kateringowe. Przed CKW i na terenie Instytutu znajduje się 120 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Szybki dojazd trasą S8 do położonego 17 km od centrum Warszawy Sękocina (gmina Raszyn) stwarza dogodne warunki komunikacyjne.

W CKW do dyspozycji organizatorów i ich gości udostępniamy dwie sale z nowoczesnym systemem audio-video, dodatkowo wyposażone w tzw. walizkę dziennikarską umożliwiającą zamontowanie kabin tłumaczenia symultanicznego lub bezpośrednie podłączenie mediów. Możliwości systemu audio–video zwiększa system BlackMagic.
W foyer znajduje się w komputer, urządzenie kopiujące oraz punkt ładowania telefonów komórkowych i laptopów. Foyer wyposażone jest w trzy monitory umożliwiające podgląd przebiegu wydarzeń zarówno na sali A jak i B.
Wśród zalet Centrum należy wymienić klimatyzowane sale konferencyjne, bardzo dobrą akustykę pomieszczeń (specjalistyczne okładziny ścienne). Wykończenie podłogi sali A wykonane w technologii żywicy epoksydowej na solidnej podbudowie, która umożliwia wjazd do niej pojazdów.

Sala A

Sala A o powierzchni ponad 410 m2 jest idealnym miejscem do organizacji spotkań, w których może brać udział maksymalnie do 450 osób. Sala posiada nagłośnienie sufitowe dla tzw. „mowy żywej”, głośniki projekcyjne do prezentacji i filmów, nowoczesny rzutnik o wysokiej rozdzielczości oraz 6 monitorów o przekątnej 76 cali tzw. „przedłużacze obrazu”. Sala wyposażona jest w stół prezydialny z mikrofonami, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe oraz rolety umożliwiające jej całkowite zaciemnienie. Podgląd wydarzenia z obrazem na ekranie głównym, jego rejestrację oraz możliwość streamingu w sieć umożliwiają kamery o wysokiej rozdzielczości.

Istnieje możliwość podziału sali A ścianką mobilną w proporcji 1/32/3. Wydzielając mniejszą salę konferencyjną na 250–300 osób, można uzyskać powierzchnię wystawienniczą (do dowolnej aranżacji na podestach) z przeznaczeniem na wystawę, sesję posterową itp. Podział sali A na dwie mniejsze wraz z salą B umożliwia organizację kongresu, którego program zakłada cztery równoległe sesje, w tym jedną w sali konferencyjnej w budynku głównym IBL (sala klimatyzowana na 150 osób, usytułowana 50 metrów od CKW).

Sala B

Sala B o powierzchni ponad 200 m2 jest miejscem przeznaczonym dla wydarzeń, w których może brac udział maksymalnie do 200 osób. Istnieje możliwość aranżacji sali w ustawieniu teatralnym, bankietowym, szkolnym, w tzw. podkowę lub w prostokąt. Sala jest wyposażona w nagłośnienie sufitowe dla tzw. „mowy żywej” oraz prezentacyjne. Cztery monitory o przekątnej 76 cali umożliwiają równoległe wyświetlanie obrazu na ekranie głównym i dowolnej prezentacji. W sali znajdują się również kamery o wysokiej rozdzielczości umożliwiające wyświetlenie obrazu na ekranie głównym i monitorach, jak również jego rejestrację oraz możliwość streamingu w sieci. Rolety zapewniają jej zaciemnienie.

Sala Mała

Sala Mała o powierzchni około 77 m2 jest przeznaczona dla wydarzeń, w których może brać udział maksymalnie do 30 osób. Jest idealnym miejscem do przeprowadzenia wykładów, szkoleń, seminariów. Istnieje możliwość aranżacji sali w ustawieniu kameralnym (do 20 osób), teatralnym (do 30 osób), bankietowym, szkolnym (do 22 osób), w tzw. podkowę (do 24 osób) lub w prostokąt (do 22 osób). Sala jest wyposażona w rzutnik, biurko, komputer, przenośną mównicę.

Foyer

Dodatkowym atutem CKW jest również komfortowe foyer o powierzchni 380 mzapewniające uczestnikom strefę ciszy i wypoczynku.
Uzupełnienie obiektu stanowi szatnia i recepcja umożliwiające sprawną obsługę wydarzenia.
Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone zaplecze kateringowe. Umożliwia ono przygotowanie lunchu i przerw na kawę.

Inne sale

Budynek B

Sala SOSNA

Sala na parterze w głównym budynku B o nazwie SOSNA jest idealnym miejscem do organizacji spotkań, w których może brać udział maksymalnie do 250 osób w ustawieniu teatralnym i do 150 osób w ustawieniu w literę E. Foyer jako miejsce bufetu kawowego i lunchu. 

Sale BLUSZCZ i LIPA

Sale BLUSZCZ i LIPA są idealnym miejscem do organizacji spotkań, w których może brać udział maksymalnie do 40 osób w ustawieniu typu podkowa. Sale znajdują się na I i II piętrze w budynku B.  Hol jako miejsce bufetu kawowego oraz lunchu.

Sala w Białowieży

SALA w Białowieży (do 80 osób).  Sala w Białowieży przy ulicy Park Dyrekcyjny 6, 17-230 Białowieża na I piętrze. Hol na parterze jako miejsce przerwy na kawę oraz lunch.

Translate »